Perfect Viewer

4.3.1.2

5.0

1

Android için en iyi çizgi roman görüntüleyici

133.6k

Bu uygulamayı oyla

Perfect Viewer kullanıcılarının telefonlarından ya da tabletlerinin ekranından direkt olarak sayısız çizgi romanı okumalarına izin veren Android cihazlar için geliştirilmiş bir çizgi roman görüntüleyicidir; tabi ki muhteşem format uyumluluğu sayesinde.

Perfect Viewer JPEG, PNG, GIF ve BMP resimlerini; CBZ, ZIP, CBR, RAR, 7Z, CB7 ve LZH sıkıştırılmış dosyaları destekler. Bu yeterli değilmiş gibi PDF belgelerini görüntülemek için yazarın internet sitesinden indirilebilen bir eklentiyi de eklemenize izin verir.

Uygulama beş adet çizgi roman okuma moduyla birlikte gelir, bu modlar sizin çizgi romanın orijinal boyutunda, ekran-ayarlı boyutta, özel olarak yüksekliği ve genişliği ayarlanmış boyutuyla görmenize izin verir. Ayrıca, sağdan sola ve soldan sağa okumayı de destekler.

Perfect Viewer üzerindeki diğer bir pozitif özellik ise sadece bir çizgi roman görüntüleyici olmakla kalmaz aynı zamanda bir kütüphane ve dosya organizatörü olarak da çalışır. Böylece, uygulamanın arayüzünden kolaylıkla en beğendiklerinizi, işaretleyicileri, klasörleri oluşturarak çizgi romanlarınızı yönetebilirsiniz.

Perfect Viewer okuyucunun gördüğü ve okuduğu şeyden keyif almasını amaçlayan bir dizi özelliği ve işlevi olan eksiksiz bir çizgi roman görüntüleyicisidir.
Uptodown X